23.05.2015 - { 21:46 }
ÇSATT Yeni Döneme Başladı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin aktif Topluluklarından biri olan Çanakkale Savaşları Araştırma ve Tanıtma Topluluğu, yeni döneme ilk etkinliği olan Genel Üye Toplantısı ile başladı.

ÇSATT Sevdalıları 2007-2008 Güz Dönemi “Genel Üye Toplantısı” nı 29 Eylül 2007 tarihinde Eğitim Fakültesi Süleyman Demirel Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi. Etkinlik ile birlikte yeni üyelerine ÇSATT’ ı anlatan üyeler geçmiş yıllarda gerçekleştirdikleri etkinliklerin videosunu yayınladı ve yeni üyelerine ÇSATT’ ın vizyonunu, misyonunu ve kurallarını anlattı. Yeni üyelere kucak açılan bu etkinlik ile birlikte ÇSATT’ a üye olan öğrenciler Topluluğu karşılıklı yapılan sohbetler neticesinde daha yakından okuma şansı buldu. 29 Eylül 2007 tarihinde başlayan etkinlik saat 15.00’da sona erdi. Etkinlik vesilesi ile açılan tanıtım masalarında Topluluğa yeni üye olan öğrenciler ÇSATT’ ın yeni çıkardığı dergileri ve kitapları inceleme şansı buldular.

Dolu dolu bir gün geçiren ÇSATT ailesi yeni üyelerine kapılarını açtığı bu etkinlik ile Topluluğu daha iyi anlatabilmenin gururunu yaşadı. ÇSATT Etkinliklere ara vermeden önümüzdeki süreçte muharebe alanlarına giderek savaşı alan üzerinde anlatacak.

Haber Tarihi: 29 Eylül 2007

Fotoğraflar