23.05.2015 - { 20:00 }
ÇSATT’ tan Gala Etkinliği

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin topluluklarından biri olan Çanakkale Savaşları Araştırma ve Tanıtma Topluluğu (ÇSATT) dolu dolu geçirdiği 2006-2007 Güz Dönemi’ni yaptığı gala etkinliği ile sona erdirdi.

16 Aralık 2006 tarihinde akşam saat 20.00’da ÇOMÜ Terzioğlu yerleşkesi Yamaç Cafe’ de başlayan gala etkinliğine katılan ÇSATT üyeleri, yoğun olarak geçirdikleri güz döneminin yorgunluğunu ve stresini bu gala etkinliği ile attı. Etkinliğe katılan üyeler aynı zamanda güz döneminin son zamanlarında gerçekleşen final sınavları öncesi böyle bir etkinliğe katılarak sınav haftası öncesi güzel zaman geçirdiler. Güz Dönemi Gala Etkinliği içerisinde gitarlar ve sazlar eşliğinde şarkılar söylenerek güzel bir atmosfer oluşturuldu. Akşam 23.00 sıralarında biten etkinlik ile üyeler söz konusu kafeden ayrıldılar.

Etkinliğe katılarak 2006-2007 Güz dönemini güzel bir şekilde geçiren ve yine güzel bir etkinlik ile sonlandıran ÇSATT üyeleri etkinliği düzenledikleri için ÇSATT Yönetim kuruluna olan şükranlarını dile getirerek teşekkürlerini sundular. ÇSATT Yönetim Kurulu 2006-2007 yılı için hazırlıklarına şimdiden başladıklarını ve bahar dönemine şimşek hızı ile devam edeceklerini dile getirdiler. Aynı zamanda “Güz Dönemi Gala Etkinliği” nin döneme ait son etkinlik olmadığını ÇSATT’ ın önümüzdeki gün Çanakkale Deniz Zaferi kahramanlarından Seyit Onbaşı’yı köyüne giderek ziyaret edeceklerini belirttiler.

Haber Tarihi: 16 Aralık 2006

Fotoğraflar